Holowanie TIR Rzeszów i Autostrada A4

Holowanie samochodów ciężarowych w Rzeszowie i na autostradzie A4Miałeś wypadek samochodem ciężarowym w Rzeszowie? Potrzebujesz serwis TIR , wulkanizację mobilną w Rzeszowie lub okolicznej miejscowości? Dobrze trafiłeś!

Zajmujemy się wyciąganiem z rowów, podnoszeniem, holowaniem oraz obsługą innych nietypowych wypadków oraz kolizji z udziałem pojazdów ciężarowych (TIR). Posiadamy również  profesjonalny serwis TIR wraz z szybkim dostępem do różnego rodzaju części. W swojej ofercie dysponujemy holownikami drogowymi i samochodami pomocy drogowej posiadającej różnego rodzaju ładowność z platformami stałymi oraz hydraulicznymi.

Jesteśmy do dyspozycji dla Naszych klientów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Specjalistyczny sprzęt jaki posiadamy jest w stanie szybko i skutecznie pomóc Państwu w każdej sytuacji na drodze. Prowadzimy całodobową sprzedaż części zamiennych, w tym również opon dla wszystkich rodzajów pojazdów (osobowych, dostawczych, ciężarowych). W przypadku braku możliwości naprawy pojazdu na miejscu oferujemy Państwu swoje zastępcze samochody. Nasz całodobowy strzeżony parking pozwoli na bezpieczne pozostawanie Twojego pojazdu do czasu naprawy.