Całodobowa pomoc drogowa w Rzeszowie

Fachowa pomoc drogowa na terenie miasta Rzeszów oraz autostrady A4Stłuczka, wypadek samochodowy i  potrzebujesz pomocy drogowej w Rzeszowie? Dobrze trafiłeś bo nasza firma oferuje profesjonalną pomoc drogową w Rzeszowie, autostradzie A4 oraz okolicznych miejscowościach!

Pomoc Drogowa Rzeszów to firma, która została założona już prawie 10 lat temu. I stanowi jednocześnie dodatkową gałąź dużej firmy transportowej działającej na rynku od 1993 r. Skład firmy posiada do dyspozycji ponad 100 zestawów samochodów i są to głównie ciągniki z cysternami. Oprócz tego oferujemy również zaawansowane usługi dźwigiem do 20t. Przedsiębiorstwo prowadzi krajowy i międzynarodowy transport chemii płynnej, a także towarów niebezpiecznych ADR. Z tego powodu jesteśmy przekonani, że możemy pomóc każdemu kierowcy oraz jego pracodawcy w razie awarii lub kolizji. Nasza profesjonalna działalność opiera się głównie na szeroko rozumianej pomocy drogowej.

Firma oferuje profesjonalną pomoc drogową wszystkim typom pojazdów tj. autobusom, samochodom ciężarowym, dostawczym, osobowym oraz innym środkom lokomocji. Oferujemy także transport maszyn rolniczych, kombajnów i innych towarów ponadgabarytowych.

Świadczymy ponadto usługi związane z kapitalnymi remontami: mechanicznymi, blacharsko-lakierniczymi oraz remontami nadwozi. Zajmujemy się także remontami wózków widłowych. Podczas długoletniej praktyki w branży stajemy się faworytem wśród pomocy drogowej. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów wciąż doskonalimy swój warsztat i udoskonalamy profesjonalizm pracy nie tylko w zakresie pomocy drogowej. Zapraszamy do kontaktu i współpracy bo naprawdę warto!